Nasadka do śrub zabezpieczających VW


System blokady i zabezpieczenia McGard to zestaw specjalnych nakrętek i śrub antykradzieżowych, o których więcej informacji znajdziecie na : https://zabezpieczenia-mcgard.pl/samochody/nakretki-antykradziezowe-do-kol-felg/
Co ważne, każdy zestaw wyposażony jest w unikatową i opatentowaną nasadkę potocznie zwaną „kluczem”. Używa się jej do przykręcania i odkręcenia śrub i nakrętek zabezpieczających. Nasadkę taką nakłada się na uniwersalny klucz do odkręcenia kół.

Każdy zestaw jest przygotowany specjalnie pod określony model VW

Oprócz wysokiej jakości materiałów i produktów, przygotowanych specjalnie do Twojej marki samochodu, McGard gwarantuje:

W przypadku zniszczenia nasadki zabezpieczającej do śrub VW i innych marek, producent w ramach gwarancji wysyła nową nasadkę! NIEODPŁATNIE;

W przypadku zgubienia nasadki zabezpieczającej do śrub VW, producent wysyła nową nasadkę za drobną opłatą.

W obu przypadkach należy przesłać do producenta kod produktu znajdujący się na każdym opakowaniu. Jeśli nie masz opakowania, nic straconego, wystarczy przesłać zdjęcie śruby/nakrętki do producenta. Dzięki specjalnemu systemowi na podstawie zdjęcia, producent dobierze odpowiednią nasadkę („klucz”) do Twoich śrub.

Zamówienie można składać na stronie stylauto:

Pamiętaj, NIE MA uniwersalnej nasadki/klucza, którymi można odkręcić wszystkie zabezpieczenia! Oczywiście, można awaryjnie odkręcić zabezpieczenia, ale tylko i wyłącznie w sposób mechaniczny, bez gwarancji, że nie zostanie uszkodzona felga. Zabezpieczenie po takim demontażu nadaje się jedynie do utylizacji.

 

Znajdź nakrętki zabezpieczające do swojego modelu VW

Nakrętki zabezpieczające do VW Sharan

Nakrętki zabezpieczające do VW Passat

Nakrętki zabezpieczające do VW Golf IV

Nakrętki zabezpieczające do VW Golf III

Nakrętki zabezpieczające do VW Golf II

Nakrętki zabezpieczające do VW Golf I

Nakrętki zabezpieczające do VW EOS

Nakrętki zabezpieczające do VW Fox

Nakrętki zabezpieczające do VW Caddy

Nakrętki zabezpieczające do VW Beetle

Nakrętki zabezpieczające do VW Arteon

Nakrętki zabezpieczające do VW Amarok

 

Co mówią użytkownicy?

„Kupiłem niedawno samochód z drugiej ręki ze śrubami zabezpieczającymi do śrub McGard i niestety sprzedający nie miał nasadki do śrub zabezpieczających VW. Okazało się, że nie jest to tragedia i nie muszę niszczyć śrub. Napisałem do procenta, wysłałem zdjęcia i za niewielką opłatą dostałem nową nasadkę. Rewelacja!”

„Kompletów McGuard miałem swego czasu chyba 6 albo i 8 różnej długości. Śruby dobre, markowe, wzorów śrub jest dużo i są w różnych rozmiarach Niestety w komplecie jest tylko jedna nasadka ale po numerach można zamówić sobie od razu drugą – swoją drogą dziwne to trochę bo pudełko fabrycznie ma miejsca na dwie nasadki.
Tych śrub miałem kilka kompletów bo w różnych konfiguracjach aut i kół miałem różne dystanse.I wszystko było by OK tylko trzeba uważać na wszelkiej maści „mechaników” co by nie kręcili tych śrub pneumatem bo nasadki łatwo uszkodzić i później są problemy z ich używaniem”

Kilka słów o McGard – najlepszym wyborze w kwestii zabezpieczenia Twoich felg VW

McGard to światowej klasy firma produkująca systemy do zabezpieczenia kół. Obecna na rynku od 1959 roku początkowo specjalizowała się na obróbce precyzyjnej metali i realizacjach zleceń dla rządu USA, NASA oraz wojska.

Aktualnie firma swoje wysiłki skupia na produkcji mechanicznych blokad do kół, śrub, nakrętek zabezpieczających i nasadek do śrub. Mcgard swoje fabryki posiada w Stanach Zjednoczonych, Niemczech oraz Japonii. Firma oferuje szeroki wachlarz zabezpieczeń dostosowanych do takich marek samochodowych jak BMW, Renault, Honda, Ford, Audi, Opel czy Volkswagen.

TO

  • Śruby lub nakrętki zabezpieczające firmy McGARD
  • Pewne i trwałe zabezpieczenie kół
  • Przy jednocześnie bardzo dobrym stosunku ceny zestawu zabezpieczeń do kosztu zakupu nowego kompletu felg i opon

McGard gwarantuje:

Wysoką jakość wykonania śrub antykradzieżowych do felg czy też zestawów antykradzieżowy do felg;
Wysoką odporność mechaniczną śrub oraz klucza nasadowego do śrub zabezpieczających VW i innych marek;
Precyzyjne wykonanie z chromowanej stali wysokogatunkowej.

McGard jest laureatem wielu nagród i wyróżnień. Przemysł też docenia rozwiązania światowego lidera w zakresie bezpieczeństwa. Wysoka jakość produktów i systemów zarządzania oraz dbałość firmy o ochronę środowiska robi bardzo pozytywne wrażenie. Mcgard jest dumnym posiadaczem certyfikatu ISO / TS 16949 oraz ISO 14001.