Ekskluzywne zestawy montażowe do kół i felg

Zestawy montażowe McGard to komplet oryginalnych, wykonanych w specjalnej i opatentowanej technologii produktów, ekskluzywnych śrub lub nakrętki, wraz z patentowym systemem zabezpieczającym koła przed kradzieżą. Decydując się na zestawy zabezpieczające McGard, zyskujemy pewność odpowiedniej ochrony samochodu. Dzięki generowanym losowo wzorom kluczy istnieje niemal nieskończona ilość możliwych kombinacji, a to zapewnia wyjątkowo wysoki poziom zabezpieczenia przeciwkradzieżowego felg i opon.

Warto podkreślić, że zestawy montażowe McGard tworzone są zgodnie z normami ISO, co potwierdzają odpowiednie certyfikaty. Oznacza to, że produkt spełnia wszystkie standardy jakościowe i bezpieczeństwa przyjmowane za powszechny wzór na całym świecie. Produkcja odbywa się w Stanach Zjednoczonych, w specjalnie opracowanych przez firmę McGard technologiach z najlepszej jakości, wysokogatunkowej stali. To umożliwia osiągnięcie jeszcze lepszych od oryginalnych pod względem wytrzymałościowym oraz estetycznym elementów montażowych kół a dodatkowo najwyższy poziom ochrony felg i opon przed kradzieżą osiągany w tym sektorze.

Nasze zestawy zabezpieczające do felg tworzone są w taki sposób, aby nie było możliwości ich podrobienia lub łatwego sforsowania. Dlatego tak ogromne znaczenie ma  klucz patentowy – gwarantuje dostęp do kół wyłącznie jego posiadaczowi, właścicielowi auta. W przypadku jego zgubienia, istnieje możliwość wysłania duplikatu (kopii), ale tylko po okazaniu unikalnego kodu z karty przypisanej do zestawu. Zabezpieczenie kół McGard to dodatkowa ochrona całego pojazdu.

Atutem zestawów jest również opcja dostosowania wyglądu do własnej koncepcji. Zachęcamy do składania zamówień na indywidulane zestawy montażowe McGard poprzez naszą stronę internetową. W przypadku pytań prosimy o kontakt, podczas którego z przyjemnością udzielimy szczegółowych informacji na temat produktu.

Zestawy montażowe do kół

Sprawdź też