Nakrętki zabezpieczające do ciężarówek

Oferujemy wysokiej klasy zabezpieczające nakrętki do samochodów ciężarowych, dopasowane idealnie do dowolnego modelu i marki auta. Proponujemy nakrętki zabezpieczające do pojazdów indywidualnych, jak również w zestawach dla Klientów flotowych. Bezpieczeństwo i funkcjonalność Nasze nakrętki zabezpieczające do ciężarówek charakteryzują się prostym i szybkim montażem, aby je wymienić niezbędny jest specjalny, kodowany klucz, który dostarczamy w zestawie. Każdy klucz jest inny, posiada dedykowaną, komputerowo wygenerowaną kombinację rowków stanowiących precyzyjny, indywidualny wzór. Dzięki temu nasze nakrętki gwarantują najwyższy stopień zabezpieczenia przed kradzieżą. Wysoka jakość materiałów Każda z oferowanych przez nas nakrętek zabezpieczających do ciężarówek została wytworzona z wytrzymałych, solidnych materiałów – utwardzonej, ściśle dobranej chemicznie stali konstrukcyjnej wykonanej specjalnie dla McGard. Stal pokryta jest trzema warstwami niklu oraz jedną warstwą mikroporowatego chromu, które zapewniają odporność, nadają połysk oraz zabezpieczają przed szkodliwymi warunkami środowiska zewnętrznego: ekstremalnie niskie i wysokie temperatury, sól i kwasy, oraz uszkodzenia mechaniczne np. pęknięcia i złuszczenia. Zastosowane materiały i rozwiązania gwarantują niezwykłą twardość konieczną dla wysokiego poziomu bezpieczeństwa. Wszystkie elementy zabezpieczeń do ciężarówek cechują się dużą dokładnością i precyzją wykonania, spełniając – a nawet przekraczając najwyższe standardy obciążeniowe producentów ciężarówek i stosowanych w nich elementach fabrycznego wyposażenia tzw. OEM.

Zabezpieczenia do ciężarówek

Koszt zestawu nakrętek zabezpieczających do ciężarówek jest niższy, niż cena jednej opony a pozwala ochronić pojazd wraz z naczepą przed:
  • zwyżką kosztów ubezpieczenia,
  • nieplanowanymi opóźnieniami,
  • dodatkowymi wydatkami z tytułu przestojów,
  • utratą łatwo psujących się ładunków,
  • ryzykiem utraty towaru z tytułu kradzieży,
  • potencjalnymi uszkodzeniami składu,
  • utratą zysku, a w ostateczności nawet klienta.

Zamówienie Truck Locks jest możliwe na dwa wygodne sposoby:

  • indywidualnie do każdego pojazdu,
  • w dedykowanych zestawach dla właścicieli lub operatorów.Dodatkowe zabezpieczenia do ciężarówek i klucze mogą być domawiane i uzupełniane w każdej chwili, w zależności o potrzeb.

Aby dobrać produkt pod swoje potrzeby, SKONTAKTUJ się z nami – przygotujemy odpowiednią ofertę.