Nakrętki zabezpieczające do samochodów osobowych

Każde auto może być narażone na kradzież kół, a jego właściciel na duże straty finansowe. Warto ograniczyć ryzyko i zastosować innowacyjne produkty McGard. Wysoka jakość wykonania jest gwarancją bezpieczeństwa, a neutralny design sprawia, że pojazd będzie wyglądał co najmniej tak dobrze jak dotychczas. Ze względu na łatwość demontażu, który bez większego wysiłku trwa zaledwie kilka minut , felgi wraz z oponami padają częstym łupem złodziei. Szkody z tym związane to wartość kilkunastu (a często kilkudziesięciu) tysięcy złotych, biorąc pod uwagę skradzione koła i uszkodzenia elementów samochodu. Sama próba kradzieży – poluzowanie elementów mocujących koła – stwarza bardzo duże niebezpieczeństwo oderwania się koła w czasie jazdy. Zestawy zabezpieczające McGard są najlepszym sposobem na skuteczne zniechęcenie potencjalnych złodziei.

DLACZEGO ZABEZPIECZENIA KÓŁ MCGARD SĄ LEPSZE OD INNYCH?

McGard przygotowuje swoje produkty do długotrwałego użytkowania – bez pęknięć, złuszczeń czy rdzy. Produkowane w Stanach Zjednoczonych, w specjalnie opracowanej przez McGard technologii, spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa i trwałości.
  1. IDENTYFIKACJA
Na powierzchni każdego produktu umieszczamy rozmiar gwintu, numer części i oznaczenie naszej marki – abyś miał pewność, że otrzymujesz jakość i bezpieczeństwo firmy McGard.
  1. UTWARDZONA STAL KONSTRUKCYJNA
Każda nakrętka jest na wskroś hartowana, co pozwala osiągnąć najwyższą twardość niezbędną dla założonego poziomu bezpieczeństwa (w przeciwieństwie do utwardzania powierzchniowego).
  1. PRECYZJA POWIERZCHNI PRZYLEGANIA
Norma McGard dla powierzchni styku elementów współpracujących przewyższa o 30% standardy OEM. Zapewnia to bardziej równomierne rozłożenie sił i obciążeń występujących na powierzchniach styku oraz jednolite osadzenie elementu mocującego koło.
  1. RESTRYKCYJNY SKŁAD CHEMICZNY STALI
Do całkowicie zautomatyzowanego procesu produkcji używana jest ściśle dobrana chemicznie stal, wykonana specjalnie dla McGard. Przyjęte w tym zakresie specjalne, wewnętrzne normy zapewniają integralność konstrukcji każdego produktu McGard.
  1. NAJLEPSZE CHROMOWANIE W PRZEMYŚLE
Najlepszy w branży proces McGard obejmuje trzy warstwy niklu i jedną warstwę mikroporowatego chromu. Pierwsza warstwa niklu uodpornia na korozję, druga nadaje połysk, a trzecia wraz z mikroporowatą warstwą chromu zabezpiecza przed niszczącymi czynnikami środowiska zewnętrznego.
  1. PRECYZJA WYKONANIA GWINTU
Integralność rdzenia i precyzyjna obróbka zapewniają najwyższą sprawność w branży. Wszystkie śruby i nakrętki firmy McGard spełniają lub przekraczają najwyższe standardy obciążeniowe OEM, od 135.000 do 160.000 PSI.