Śruby i nakrętki zabezpieczające McGard

Skuteczne zabezpieczenia do kół.

Śruby i nakrętki McGard stanowią wysokiej klasy, skuteczne zabezpieczenie kół w samochodach wszystkich typów i rodzajów. Dzięki specjalnej konstrukcji sprawdzą się w dowolnym modelu auta, dlatego każdemu właścicielowi bez trudu uda się znaleźć w naszej ofercie odpowiednie nakrętki lub śruby przeciwkradzieżowe.

Dlaczego warto wybrać system przeciwkradzieżowy Mcgard?

Wysokiej jakości koła przeznaczone do danego, konkretnego modelu samochodu stanowią jago znaczącą wartość i zazwyczaj dość znaczną sumę pieniędzy. Ponadto są wizualnie przyciągającym elementem każdego auta, dlatego też często wzbudzają pożądanie złodziei. Aby zapobiec niechcianym sytuacjom i ochronić nasze koła przed amatorami cudzej własności, warto zainwestować stosunkowo niewielką kwotę w antykradzieżowy system McGard.

Zabezpieczenia do kół i felg.

Sposób działania systemu przeciwkradzieżowego Mcgard.

Śruby i nakrętki zabezpieczające McGard przykręca się do kół w sposób identyczny jak oryginalne. Ich wyjątkowość polega jednak na tym, że aby je odkręcić, wymagane jest użycie konkretnego, patentowanego klucza (nie da się ich usunąć przy pomocy zwykłego klucza). Wspomniany klucz pasuje idealnie właśnie do tego jednego, konkretnego zestawu zabezpieczeń McGard, z wygenerowanymi komputerowo kombinacjami wzoru rowków. Dobrze mieć na uwadze, że wykonanie oraz stopień skomplikowania klucza sprawia, że nie jest on nie do podrobienia, nie ma też możliwości stworzenia tzw. uniwersalnego klucza a sforsowania systemu nie jest możliwe w krótkim czasie, bez specjalistycznych narzędzi, umiejętności i towarzyszącego hałasu. Dzięki powyższym zaletom Państwa pojazd jest bardziej bezpieczny.

Najwyższa jakość zabezpieczeń McGard

Wybierając zabezpieczenia do kół, warto sięgnąć po te cechujące się najwyższą jakością, którą potwierdzają odpowiednie certyfikaty. Oferowane przez nas zabezpieczenia przekraczają wielokrotnie wyśrubowane normy O.E.M. Co więcej, dostępne zabezpieczenia do kół objęte są jako jedyne na świecie dożywotnią gwarancją (w przypadku mechanicznego zniszczenia patentowego klucza), a sama firma McGard może poszczycić się licznymi nagrodami i wyróżnieniami w zakresie produktów służących zapewnieniu bezpieczeństwa dla sektora motoryzacyjnego, morskiego oraz przemysłowego.

Cena śrub zabezpieczających

W celu ustalenia właściwego dla Państwa samochodu zestawu McGard, oraz ceny zapraszamy do bezpośredniego kontaktu. Nasi specjaliści chętnie udzielą Państwu szczegółowych informacji na ten temat. Warto pamiętać, że komplet profesjonalnych zabezpieczeń do kół stanowi stosunkowo nieduży wydatek, jeśli porównać go z ceną zakupu markowych felg czy nowych opon, które można stracić na rzecz samochodowego złodzieja, nie wspominając kosztów zwyżki ubezpieczenia czy kłopotów związanych z formalnościami i utratą na jakiś czas mobilności.

Zakup wysokiej jakości, skutecznie chroniących nakrętek lub śrub przeciwkradzieżowych daje gwarancję bezpieczeństwa i zwiększonego poczucia komfortu na długi czas. To niski koszt, który warto ponieść, by ze spokojem móc cieszyć się swoim samochodem, bez obaw o kradzież kół.

Zabezpieczenia do kół i felg McGard to:

  • 8 różnych rozmiarów kluczy występujących w pojazdach,
  • wygenerowane komputerowo kombinacje wzorów rowków,
  • komfort i wygoda w użyciu,
  • najtrwalsza powierzchnia chromowana,
  • hartowana stal,
  • precyzyjne gwinty.

Nakrętki przeciwkradzieżowe McGard są zaprojektowane w taki sposób, aby chronić wyposażenie auta przed ingerencją osób trzecich i jednocześnie nie ulegać korozji ani innym rodzajom uszkodzeń. Produkowane w USA, w dwudziestoczteroetapowym procesie, przekraczają wyśrubowane standardy O.E.M., a każda z nich jest objęta dożywotnią gwarancją.

W efekcie na tle konkurencji śruby McGard / nakrętki McGard wyglądają tak:

Nowe nakrętki McGard:

Śruby zabezpieczające – porównanie produktów

Nakrętki McGard po roku:

Nakrętki zabezpieczające po roku użytkowania

Po 3 latach:

Nakrętki zabezpieczające po 3 latach użytkowania

Po 5 latach:

Nakrętki zabezpieczające po 5 latach użytkowania

OFERTA OBEJMUJE SYSTEMY:

– SU – klasyczny z chromowaną głową. Dostępny w ponad 120 rozmiarach i setkach kodowań.

Zabezpieczenia do kół SU

– SL Ultra High Security – charakteryzuje się dodatkowym pierścieniem obrotowym. Produkt odpowiada kategorii 4 Thatcham Security i jest dostępny w ponad 30 różnych rozmiarach.

Zabezpieczenia do kół SL Ultra High Security

– SUB Black Edition – opracowany dla felg czarnych. Dostępny dla tych samych zastosowań, co wersja SU.

Zabezpieczenia do kół SUB Black Edition

– TUNER Edition – opracowany specjalnie dla felg o małych średnicach otworów, dlatego średnica zewnętrzna nakrętek oraz zewnętrzna średnica klucza zostały zmniejszone.

Zabezpieczenia do kół TUNER Edition

– zestawy obejmujące koło zapasowe, posiadające pięć nakrętek zabezpieczających.

– zestawy PCD umożliwiające zabezpieczenie felg montowanych systemem tzw. nakrętek pływających tj. o różnym rozstawie PCD.

Sprawdź też